11 Mayıs 2022 - 12:13
Çayırova’da renkli anneler günü etkinliği

Çayırova Belediyesi Çocuk Kulüpleri anneler gününe özel “canım annem ve ben’’ etkinliği düzenledi. Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi çocuk kulübünde gerçekleşen etkinliğe belediye bünyesindeki tüm çocuk kulübü öğrencileri, anneleri ve öğretmenler katıldı.

Çayırova Belediyesi çocuk kulüpleri etkinliklerine devam ediyor. Eğitici, öğretici ve örnek etkinliklerinin yanı sıra konseptini özel günlerle genişleten Çocuk Kulüpleri, anneler gününde örnek bir etkinliğe imza attı. Anneler ve çocukları bir araya getiren anlamlı programda çocuklar annelerine hediyeler vererek anneler gününü kutladı. Anneler ve çocuklar kendileri için oluşturulan albüm köşesi önünde fotoğraf çektirerek anı ölümsüzleştirdi. Annelerin gözleri kapalı olarak çocuklarını tanımaya çalışması eğlenceli anlara sahne olurken, annelerin görmeden bile çocuklarını tek seferde bulması ve kavuşma anları duygusal anlar yaşattı.

ANNELER ÇOCUKLUĞUNA DÖNDÜ
Canım annem ve ben etkinliği birbirinden renkli oyunlarla devam etti. Annelerin adeta çocukluğuna döndüğü etkinlikte çuval yarışı ve halat çekme gibi nostaljik oyunlar oynandı. Çocukların aynı zamanda yeni oyunlar öğrendiği programda anneler başrol oynadı. Çuval yarışı ve halat çekmede kıyasıya yarışan anneler eğlenirken eğlendirdi. Annelerden sonra sahneyi çocuklar aldı. Çuvalların içine giren minikler eğlenceli yarışı kazanmak için birbirleriyle tatlı bir rekabete girdi. Veliler kendilerine bu özel günü yaşattıkları için Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi ve Çocuk Kulübü öğretmenlerine teşekkür etti.

Diğer Haberler
#cayirovabld