02 Mart 2022 - 06:59
Çiftçi, derneklerle buluşuyor, hizmetleri anlatıyor


Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Erzurum İspir Meşebaşı Köyü Derneği ve Çayırova Erzurumlular Derneği’ni ziyaret ederek, hizmetler ve projelerle ilgili sunum yaptı.
Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, dernek dernek gezerek projelerini anlatmayı sürdürüyor. İlçedeki hemşehri derneklerini ziyaret eden ve birlikte kahvaltı yapan Başkan Çiftçi, 3 yıl içinde yaptıkları çalışmaları anlatıyor.

Erzurum İspir Meşebaşı Köyü Derneği ve Çayırova Erzurumlular Derneği’nde sunum yapan Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, yapılan hizmetleri, devam eden  ve hazırlıkları tamamlanan projelerle ilgili detaylı bilgiler paylaşıyor.

Çayırova’nın hayali olan Devlet Hastanesi’nde yapılan çalışmaları anlatan Başkan Çiftçi, İnşaat çalışmalarının hızla devam ettiğini, Çayırova’nın 200 yataklı, deprem izolatörlü, helikopter pisti olan modern bir hastaneye kavuşacağını belirtti.

 NEFES ALAN BİR ÇAYIROVA
 Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, betona değil yeşile yatırım yaptıklarını belirterek, 3 yılda 125 bin metrekare yeşil alan ürettiklerini söyledi. Çayırova’ya 2 tane Millet Bahçesi kazandıracaklarını ifade eden Çiftçi,70 bin metrekare alan üzerine Akse Mahallesi’nde yapılacak Millet Bahçesi’nin proje çalışmalarının devam ettiğini ve 30 bin metrekare alanı kapsayacak ve ihalesi yapılan Cumhuriyet Mahallesi mini millet bahçesiyle Çayırova’nın nefes alacağını söyledi. Başkan Çiftçi, Kent Meydanı ile birlikte Çayırova’nın 125 bin metrekare daha yeşil alana kavuşacağını kaydetti. 8 yeni park yaparak 10 bin m2 yeşil alan ürettiklerini, parkları güvenlik kamerasıyla donatarak daha da güvenli hale getirdiklerini ve yıl sonuna kadar tüm parklara kamera yerleştireceklerini kaydetti.


Diğer Haberler
#cayirovabld