26 Ocak 2022 - 09:38
Çayırova’da 7/24 karla mücadele

Çayırova Belediyesi karla mücadele ekipleri dün akşam saatlerinde etkisini gösteren kar yağışı dolayısıyla sabaha kadar çalışarak yolların açık kalmasını sağladı.

Kar yağışının başlaması ile teyakkuza geçen karla mücadele ekipleri gece boyu küreme, tuzlama ve solüsyon çalışmaları gerçekleştirdi.

Çayırova Belediyesi karla mücadele ekipleri, kar yağışı ile birlikte harekete geçti. Çayırova halkının olumsuz hava koşullarından etkilenmemesi için günler öncesinden hazırlıklarını tamamlayan ekipler, 3 vardiya olarak çalışmaları sürdürüyor. Kar yağışının başlaması ile küreme ve tuzlama çalışması yapan ekipler, kaldırımlarda donma riskine karşı solüsyon uygulaması gerçekleştirdi. Yolların buzlanmaması ve kapanmaması için sabaha kadar çalışmalarını sürdüren 73 kişilik karla mücadele ekibi çalışmalarına 7/24 devam ediyor.

Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi de çalışmaları anbean takip etti. Vardiyalı çalışan ekipleri Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünde ziyaret eden Başkan Çiftçi, özveri ile görev yapan ekiplere başarılar ve kolaylıklar diledi.

Diğer Haberler
#cayirovabld